PL

Aktualności

Targi
27 kwietnia 2022,Kielce

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE

W dniach 27-29 kwietnia 2022 roku serdecznie zapraszamy Państwa do spotkania z nami na targach POLSECURE 2022 w Kielcach. Wystawa i cykl konferencji towarzyszących wydarzeniu poświęcone są bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym podległym MSWiA. Z nasza ofertą będziecie Państwo mogli zapoznać się na stoisku F-8 w Hali F znajdującej się na terenie kompleksu targowego przy ul. Zakładowej 1.

Wydarzenie
1 lutego 2022,Lublin

Jubileusz 30-lecia działalności Spółki Inżynierów SIM

Dokładnie dzisiaj, 1 lutego 2022 roku, mija 30 lat działalności Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. Rozpoczynaliśmy działalność w 1992 jako organizacja dysponująca niewielkim zespołem inżynierów, programistów i konstruktorów, z wizją dostarczania na rynek innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie produktów i usług. Dzisiaj o naszym potencjale i stabilności świadczy m.in. aktywna współpraca z ponad 300 Partnerami z Polski i świata, m.in. Niemiec, Norwegii, Stanów Zjednoczonych i Indonezji.

Targi
14 września 2021

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami SIM podczas targów ENERGETAB 14-16 września 2021 w Bielsku-Białej.

Oferta

Rejestracja komunikacji

W tej sekcji prezentujemy Państwu podstawowe informacje o poszczególnych urządzeniach i oprogramowaniu wchodzących w skład portfolio naszych produktów. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem handlowym i wsparcia konsultantów technicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zarządzanie łącznością radiową

W oparciu o produkty wdrażamy konkretne rozwiązania. Mamy nadzieję, że zapoznając się z nimi znajdą Państwo inspirację dla własnych projektów. Nasz zespół konsultantów technicznych i projektantów pomoże Państwu zaprojektować dedykowaną dla kontentej infrastruktury architekturę systemów.

Inne

Jesteśmy nie tylko producentem. Dysponujemy odpowiednimi zasobami i zapleczem do realizacji kompleksowych dostaw, wdrożeń oraz świadczenia usług. Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczony zespół konstruktorów, informatyków, inżynierów wdrożeń, serwisu i produkcji. Jesteśmy po, aby to co trudne stało się łatwe.

Kariera