PL

Kariera

Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. jest prężnie działającym na rynku ogólnopolskim projektantem i dostawcą rozwiązań z dziedziny telekomunikacji i informatyki, automatyki budynkowej oraz rozwiązań telemetrycznych.

Firma została założona w 1992 roku przez grupę pięciu inżynierów, absolwentów Politechniki Lubelskiej, specjalistów w zakresie elektroniki i informatyki. Przed 28 laty przedsięwzięcie to było związane z ogromnym ryzykiem - niewiele firm krajowych, nawet bardzo dużych, było w stanie prowadzić własne prace badawcze, konstrukcyjne oraz informatyczne. Założona przez nas firma stwarzała jednak szansę realizowania ambitnych projektów oraz zbudowania zespołu, który mógłby rozwiązywać wszelkie problemy w obszarze komunikacji przewodowej i bezprzewodowej korzystając z możliwości integracji elektroniki, telekomunikacji i informatyki. 

W miarę podejmowania kolejnych projektów i opracowywania specjalistycznych rozwiązań dla branży ICT rozwijaliśmy własne, specjalistyczne zespoły badawcze, konstrukcyjne, informatyczne, wdrożeniowe i serwisowe oraz poszerzaliśmy obszar działalności.  W chwili obecnej oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wiedzę i doświadczenie naszych inżynierów elektroników, analityków, projektantów, programistów, wdrożeniowców, serwisantów i pracowników biura obsługi klienta aby wspólnie realizować projekty zaspokające ich potrzeby.

Dbając o innowacyjność wdrażanych rozwiązań oraz wysoką jakość obsługi Klientów jesteśmy nastawieni na stały rozwój naszych zasobów. 

Jeśli zatem potrafisz skutecznie realizować powierzone zadania oraz liczysz na możliwość rozwoju osobistego i realizacji własnych, innowacyjnych pomysłów zapraszamy do współpracy.

W chwili obecnej zachęcamy do aplikacji na następujące stanowiska pracy: