PL

Lublin

Programista .NET

Pion Rozwoju Produktów firmy SIM poszukuje pracowników na stanowisku "Programista .NET".

Opis stanowiska:

  • Udział we wszystkich fazach cyklu budowy oprogramowania
  • Tworzenie aplikacji
  • Uczestniczenie w tworzeniu procedur testowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagamy

  • Dobra znajomość C# / .NET
  • Znajomość webowych technologii .NETowych (np. ASP.NET Core)
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Znajomość Git
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pełny etat
  • Pakiet medyczny i Multisport dla umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1)), prowadzonych przez Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie."

PRZYSZŁE REKRUTACJE

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Stefczyka 34 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rodo@sim.com.pl.

Dowiedz się więcej

thanksDziękujemy, aplikacja została wysłana.

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA

  • Lublin

    Programista systemów wbudowanych

  • Lublin

    Monter podzespołów elektronicznych