PL
Konferencja LubTech Smart Food Lublin 2023
Wydarzenie
21 listopada 2023,Lublin

Konferencja LubTech Smart Food Lublin 2023

15 listopada w Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyła się międzynarodowa konferencja LubTech Smart Food 2023 dedykowana zaawansowanym technologiom w obszarze projektowania i produkcji żywności.

Wśród prelegentów panelu "Nowe Technologie w Rolnictwie" był Krzysztof Muciek wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Polski Klaster Rolnictwa Precyzyjnego.

Jednym z inicjatorów założenia Stowarzyszenia jest Spółka Inżynierów SIM. Od chwili powstania w 1992 r. działamy w branży technologii teleinformatycznych projektując, produkując, wdrażając i integrując rozwiązania informatyczne, teleinformatyczne i telekomunikacyjne. Jako partner technologiczny startupów realizujemy również zaawansowane technologicznie projekty informatyczno-konstrukcyjne związane z opracowywaniem rozwiązań m. in. dla rolnictwa precyzyjnego w zakresie kontroli produkcji żywności (kontrola nawożenia, ochrona przed przenawożeniem, produkcja żywności poprzez suplementację roślin w niezbędne minerały i pierwiastki, ograniczenie używania środków ochrony roślin przez analizę zagrożeń i precyzyjnego użycia środków ochrony tylko tam gdzie wystąpi zagrożenie, automatyzacja i robotyzacja prowadzenia upraw).

Podsumowanie konferencji dostępne jest na stronie: lubtech-smart-food-2023

Zapraszamy również do obejrzenia pełnej relacji w wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=Lnz9sHAz6N0Wydarzenie
15 listopada 2023,

Spółka Inżynierów SIM z nagrodą!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza firma została zwycięzcą w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. To zaszczyt odebrać tak prestiżowe wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka. Kapituła nagrodziła nas za wdrożenie innowacyjnego systemu COMATIQ do zarządzania automatyką i energią w sieciach obiektów rozproszonych w skali europejskiej.

Seminarium
30 listopada 2022

Nowoczesne dokumentowanie rozmów

Czy rejestracja spotkań video stanie się w najbliższych czasach dobrą praktyką w instytucjach sektora finansowego? Jak SIM dostosowuje oferowane systemy do potrzeb tych instytucji? Na te i wiele innych pytań odpowiada w listopadowym wydaniu miesięcznika BANK Krystyna Muciek – Dyrektor Pionu Handlu Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. Zapraszamy do lektury !