PL

Oferta wg branż

Produkcja elektroniki na zlecenie - EMS

W zakresie usług projektowania i produkcji elektroniki wychodzimy naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku. Proponujemy produkcję według dokumentacji powierzonej przez zlecających lub realizację projektów w pełniejszym zakresie obejmującym również projektowanie, konstruowanie, programowanie, produkcję, implementację aż do pełnej obsługi technicznej wdrożonych rozwiązań.  

Dysponujemy profesjonalnym biurem projektowym i doświadczonym zapleczem informatyczno-konstrukcyjnym gwarantującym naszym klientom świadczenie profesjonalnych usług technicznych oraz możliwość realizacji indywidualnych, jednostkowych lub nietypowych zleceń.

W oparciu o nowoczesne zaplecze laboratoryjno-projektowe oraz kompetencje proponujemy, m.in.:

 • projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych (m.in. kart PCI-E, PCI 32bit, USB 2.0),
 • projektowanie układów FPGA firmy Xilinx (VHDL),
 • oprogramowanie procesorów ATMEL (AVR, AT91SAM, STM32),
 • projektowanie schematów elektrycznych (przetwornice DC/DC, analogowe układy pomiarowe, interfejsy telekomunikacyjne, systemy mikroprocesorowe, urządzenia automatyki budynkowej itp.),
 • projektowanie PCB,
 • nakładanie powłok zabezpieczających,
 • uruchamianie i testowanie urządzeń,
 • kompletację elementów,
 • okablowanie,
 • finalny montaż mechaniczny.

W procesach konstrukcyjnych wykorzystujemy oprogramowanie OrCad, webpack xilinx ISE 10.1i., Max+Plus.

Projektując urządzenia elektroniczne skupiamy się nie tylko na wysokiej jakości, ale również na jak najniższych kosztach produkcji. Wysoko wykwalifikowana kadra pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość produkcji i zleconych prac. Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami komponentów elektronicznych a dzięki dużej skali zamówień możemy zagwarantować naszym klientom bardzo konkurencyjne cen

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu gwarantujemy naszym klientom nie tylko produkcję w standardach najwyższej jakości, ale również elastyczne podejście do bieżących potrzeb: podejmowanie zleceń dla serii prototypowych, małych lub dużych serii produkcyjnych, krótkie terminy wykonania. Projektowanie, produkcja i montaż elektroniki odbywa się przy użyciu profesjonalnych narzędzi i urządzeń m.in.: 

 • Automatu montażowego firmy Mechatronika model M70 z systemem wizyjnym posiadającego wydajność 1600-2000 elementów na godzinę. Możliwość układania elementów od 0201 do 35 x 35 mm QFP i BGA.
 • Automatu montażowego firmy Mechatronika M60 posiadającego wydajność 1800 – 2200 elementów na godzinę. Możliwość układania elementów od 0402 do 35 x 35 mm QFP i BGA.
 • Komory klimatycznej firmy Binder model MKF115 przeznaczonej do testów oraz badań środowiskowych o złożonych, zmiennych profilach klimatycznych. Komora do badań środowiskowych serii MKF BINDER jest doskonale przystosowana do wszelakich prób przeprowadzanych w niskich i wysokich temperaturach prowadzonych zgodnie z metodami badania odporności na temperaturę i warunkami klimatycznymi opisanymi w aktualnych normach DIN i IEC. Umożliwia prowadzenie badań w zakresie temperatur od -40 do +180 stopni C. Zakres wilgotności względnej od 10 do 98 %.
 • Pieca do lutowania rozpływowego firmy Mechatronika typ MR260. Konwekcyjny piec tunelowy MR260 jest uniwersalnym urządzeniem do lutowania rozpływowego podzespołów SMD na płytkach obwodów drukowanych. Posiada dynamiczny system nagrzewania zapewniający wysoką stabilność temperatury w poszczególnych strefach.
 • Sitodrukarki automatycznej firmy Uniprint model PM GO3V charakteryzującej się automatycznym procesem nakładania pasty, monitorowanym przy użyciu kamer.
 • Manipulatora montażowego firmy Mechatronika model MM600. Służy on do produkcji małoseryjnej   i prototypowej. Urządzenie zapewnia dużą wydajność i niezawodność  procesu układania dzięki wbudowanemu systemowi kontroli poprawności układania elementów (eliminuje błędne ułożenie elementu lub jego pominięcie).
 • Urządzenia MiniContac RS do galwanizacji przelotek płytek drukowanych przy użyciu  procesu „black hole" i galwanicznego wzmocnienia powierzchni  miedzianych. Minimalna średnica otworu do powlekania to 0,2 mm. Urządzenie może być używane do dwustronnych i wielowarstwowych płytek drukowanych.
 • ProtoMatu LPKF S63 do frezowania prototypowych płytek PCB, jedno i dwustronnych. Dzięki prędkości przesuwu 150 mm/s oraz prędkości obrotowej silnika 40.000 do 100.000 na min. ProtoMat S63 jest w stanie wyjątkowo szybko i profesjonalnie wykonywać płytki obwodu drukowanego o wysokiej jakości i poziomie skomplikowania. Urządzenie to osiąga najwyższą precyzję przy rozdzielczości 0,25 µm.
 • Profesjonalnej frezarko-grawerki CNC MFG4025P służącej do frezowania, grawerowania, wycinania i wiercenia w metalach miękkich, tworzywach sztucznych i drewnie. Pole pracy X/Y wynosi  400 x 250 mm, pole pracy dla osi Z wynosi 140 mm.
 • Myjka ultradźwiękowa.
 • Mikroskop Mantis Elite do inspekcji optycznej.

We własnym zakresie projektujemy również szablony do pasty lutowniczej. 


W trosce o zadowolenie naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby nasze zasoby odpowiadały najwyższym standardom jakości oraz najnowszym trendom  technicznym. Wszelkie procesy projektowe, produkcyjne i usługowe podlegają cyklicznym, rygorystycznym audytom jakościowym. 

Company