PL
SIM brązowym partnerem Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019
Seminarium
2 października 2019, Warszawa, Sangate Hotel Airport, ul. 17 Stycznia 32

SIM brązowym partnerem Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019

Nasza prelekcja rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu 3 października 2019 roku. Z pełną agendą konferencji mogą się Państwo zapoznać na stronie organizatora (radioexpo.pl/agenda-2019/). W bieżącym roku Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. jest brązowym partnerem RadioExpo.

Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia.

Podczas towarzyszącej wystawy będzie można obejrzeć również naszą ekspozycję i  w bezpośredniej rozmowie oraz prezentacji zapoznać się z praktycznymi aspektami wykorzystania przez służby dyspozytorskie, operacyjne, prewencyjne systemu do zdalnego zarządzania łącznością radiową Hytera.


Targi
19 listopada 2019, Centrum Wystawowe Paris-Nord Villepinte

Zapraszamy do Paryża na Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Milipol 2019

W ślad za organizatorami zapraszamy Państwa na międzynarodową, wiodącą wystawę sektora bezpieczeństwa wewnętrznego Milipol w Paryżu, podczas której prezentować będziemy rozwiązania Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. na stoisku F129 w Hali 5. Wydarzenie odbywa się w dniach 19-22 listopada 2019 w Centrum Wystawowym Paris-Nord Villepinte.

Wydarzenie
10 czerwca 2019, Centrum Kongresowe w San Diego, 111 W. Harbor Drive, San Diego, CA 92101

SIM na konferencji Cisco Live

Produkowane przez Spółkę Inżynierów SIM rejestratory rozmów uzyskały pozytywną rekomendację producenta Cisco na podstawie testów wykonanych w certyfikowanym laboratorium tegoż producenta. Certyfikacja potwierdzona poprzez uzyskanie prawa do opisywania własnych produktów tytułem „Cisco Compatible” stanowi dla nas wyróżnienie a także motywację do dalszego pogłębiania kompetencji zespołu oraz uczestniczenia w różnorodnych formach współpracy w ramach partnerstwa Cisco.