PL
Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE
Targi
27 kwietnia 2022,Kielce

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE

Organizatorami wydarzenia są Tragi Kielce oraz Komenda Główna Policji. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wstęp dla policji, wojska i innych służb mundurowych oraz dla osób posiadających zaproszenie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji on-line na stronie Organizatora https://www.targikielce.pl/polsecure/dla-zwiedzajacych lub na miejscu.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółów oraz jednorazowego zaproszenia, którego rejestracja uprawnia do bezpłatnego udziału w wystawie.

Wydarzenie
1 lutego 2022,Lublin

Jubileusz 30-lecia działalności Spółki Inżynierów SIM

Dokładnie dzisiaj, 1 lutego 2022 roku, mija 30 lat działalności Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. Rozpoczynaliśmy działalność w 1992 jako organizacja dysponująca niewielkim zespołem inżynierów, programistów i konstruktorów, z wizją dostarczania na rynek innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie produktów i usług. Dzisiaj o naszym potencjale i stabilności świadczy m.in. aktywna współpraca z ponad 300 Partnerami z Polski i świata, m.in. Niemiec, Norwegii, Stanów Zjednoczonych i Indonezji.

Targi
14 września 2021

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami SIM podczas targów ENERGETAB 14-16 września 2021 w Bielsku-Białej.