PL
Zapraszamy do Paryża na Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Milipol 2019
Targi
19 listopada 2019, Centrum Wystawowe Paris-Nord Villepinte

Zapraszamy do Paryża na Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Milipol 2019

Organizowana pod patronatem francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, przy współpracy z m.in. francuskiej policji i żandarmerii, służby obrony cywilnej, francuskiej służby celnej, policji miejskiej, Interpolu wystawa jest doskonałą okazją do prezentacji najnowszych rozwiązań odpowiadających na aktualne potrzeby w zakresie zapobiegania zagrożeniom oraz zapewnienia bezpieczeństwa. 

Systemy do nagrywania korespondencji głosowej, rozwiązania do zdalnego sterowania łącznością radiową naszej produkcji, które zaprezentujemy są doceniane przez naszych zagranicznych partnerów. Rejestratory rozmów pracują w wielu instytucjach publicznych oraz firmach prywatnych w Europie, Azji i Ameryce. Zaufanie jakim obdarzają nas kontrahenci mobilizuje nas do wytężonej pracy, pogłębiania wiedzy, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i dalszego rozwoju. Serdecznie za to Państwu dziękujemy!


Seminarium
2 października 2019, Warszawa, Sangate Hotel Airport, ul. 17 Stycznia 32

SIM brązowym partnerem Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019

W dniach 2 i 3 października 2019 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja RadioEXPO. Konferencja i towarzysząca jej wystawa jest najważniejszym spotkaniem specjalistów branży profesjonalnej łączności radiowej. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji, podczas której będą Państwo mieli również okazję wysłuchać prelekcji dotyczącej Systemu konsol dyspozytorskich STC dla systemów radiowych Hytera standardu DMR i TETRA.

Wydarzenie
10 czerwca 2019, Centrum Kongresowe w San Diego, 111 W. Harbor Drive, San Diego, CA 92101

SIM na konferencji Cisco Live

Produkowane przez Spółkę Inżynierów SIM rejestratory rozmów uzyskały pozytywną rekomendację producenta Cisco na podstawie testów wykonanych w certyfikowanym laboratorium tegoż producenta. Certyfikacja potwierdzona poprzez uzyskanie prawa do opisywania własnych produktów tytułem „Cisco Compatible” stanowi dla nas wyróżnienie a także motywację do dalszego pogłębiania kompetencji zespołu oraz uczestniczenia w różnorodnych formach współpracy w ramach partnerstwa Cisco.