PL
Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym
Wydarzenie
2 czerwca 2020, Lublin

Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym

Dzięki wdrożeniu najnowszych na rynku technologii montażu elektroniki jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia produkcji kontraktowej podzespołów i  urządzeń.  Prawie  30-to letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elektroniki oraz własne zaplecze konstrukcyjno - informatyczne pozwala nam na podejmowanie indywidualnych, specjalizowanych projektów, aktywnie wspieranie start-up’y oraz producentów sprzętu elektronicznego. 

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie tworzenia urządzeń  - począwszy od konstrukcji, poprzez opracowanie i prototypowanie, aż po produkcję małoseryjną i kontraktową. 

Współpraca z nami to nie tylko gwarancja doskonałej jakości wytworzonych produktów, ale także zapewnienie wsparcia doświadczonych specjalistów, dostępność produkcji oraz usług. 

Jeśli chciałbyś zrealizować z nami swój projekt zapraszamy do kontaktu w celu omówienia jego szczegółów.Targi
14 września 2021

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami SIM podczas targów ENERGETAB 14-16 września 2021 w Bielsku-Białej.

Wydarzenie
1 lutego 2021, Lublin

Rozpoczynamy 30 rok działalności!

1 lutego przypada rocznica założenia Spółki Inżynierów SIM. Jest ona szczególnie wyjątkowa, ponieważ rozpoczynamy 30 rok naszej działalności! Dziękujemy Państwu, że przez te wszystkie lata obdarzaliście nas zaufaniem, wybierając nasze produkty i życzymy sobie i Wam kolejnych owocnych lat współpracy.