PL
Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym
Wydarzenie
2 czerwca 2020,Lublin

Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym

Dzięki wdrożeniu najnowszych na rynku technologii montażu elektroniki jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia produkcji kontraktowej podzespołów i  urządzeń.  Prawie  30-to letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elektroniki oraz własne zaplecze konstrukcyjno - informatyczne pozwala nam na podejmowanie indywidualnych, specjalizowanych projektów, aktywnie wspieranie start-up’y oraz producentów sprzętu elektronicznego. 

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie tworzenia urządzeń  - począwszy od konstrukcji, poprzez opracowanie i prototypowanie, aż po produkcję małoseryjną i kontraktową. 

Współpraca z nami to nie tylko gwarancja doskonałej jakości wytworzonych produktów, ale także zapewnienie wsparcia doświadczonych specjalistów, dostępność produkcji oraz usług. 

Jeśli chciałbyś zrealizować z nami swój projekt zapraszamy do kontaktu w celu omówienia jego szczegółów.Targi
27 kwietnia 2022,Kielce

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE

W dniach 27-29 kwietnia 2022 roku serdecznie zapraszamy Państwa do spotkania z nami na targach POLSECURE 2022 w Kielcach. Wystawa i cykl konferencji towarzyszących wydarzeniu poświęcone są bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym podległym MSWiA. Z nasza ofertą będziecie Państwo mogli zapoznać się na stoisku F-8 w Hali F znajdującej się na terenie kompleksu targowego przy ul. Zakładowej 1.

Wydarzenie
1 lutego 2022,Lublin

Jubileusz 30-lecia działalności Spółki Inżynierów SIM

Dokładnie dzisiaj, 1 lutego 2022 roku, mija 30 lat działalności Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. Rozpoczynaliśmy działalność w 1992 jako organizacja dysponująca niewielkim zespołem inżynierów, programistów i konstruktorów, z wizją dostarczania na rynek innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie produktów i usług. Dzisiaj o naszym potencjale i stabilności świadczy m.in. aktywna współpraca z ponad 300 Partnerami z Polski i świata, m.in. Niemiec, Norwegii, Stanów Zjednoczonych i Indonezji.