PL
Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym
Wydarzenie
2 czerwca 2020, Lublin

Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym

Dzięki wdrożeniu najnowszych na rynku technologii montażu elektroniki jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia produkcji kontraktowej podzespołów i  urządzeń.  Prawie  30-to letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elektroniki oraz własne zaplecze konstrukcyjno - informatyczne pozwala nam na podejmowanie indywidualnych, specjalizowanych projektów, aktywnie wspieranie start-up’y oraz producentów sprzętu elektronicznego. 

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie tworzenia urządzeń  - począwszy od konstrukcji, poprzez opracowanie i prototypowanie, aż po produkcję małoseryjną i kontraktową. 

Współpraca z nami to nie tylko gwarancja doskonałej jakości wytworzonych produktów, ale także zapewnienie wsparcia doświadczonych specjalistów, dostępność produkcji oraz usług. 

Jeśli chciałbyś zrealizować z nami swój projekt zapraszamy do kontaktu w celu omówienia jego szczegółów.Targi
19 listopada 2019, Centrum Wystawowe Paris-Nord Villepinte

Zapraszamy do Paryża na Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Milipol 2019

W ślad za organizatorami zapraszamy Państwa na międzynarodową, wiodącą wystawę sektora bezpieczeństwa wewnętrznego Milipol w Paryżu, podczas której prezentować będziemy rozwiązania Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. na stoisku F129 w Hali 5. Wydarzenie odbywa się w dniach 19-22 listopada 2019 w Centrum Wystawowym Paris-Nord Villepinte.

Seminarium
2 października 2019, Warszawa, Sangate Hotel Airport, ul. 17 Stycznia 32

SIM brązowym partnerem Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019

W dniach 2 i 3 października 2019 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja RadioEXPO. Konferencja i towarzysząca jej wystawa jest najważniejszym spotkaniem specjalistów branży profesjonalnej łączności radiowej. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji, podczas której będą Państwo mieli również okazję wysłuchać prelekcji dotyczącej Systemu konsol dyspozytorskich STC dla systemów radiowych Hytera standardu DMR i TETRA.