PL
System terminal konsol STC do zdalnego zarządzania łącznością radiową DMR Hytera prezentowany na IFRE-EXPO 2019 w Kielcach
Targi
6 czerwca 2019, Targi Kielce

System terminal konsol STC do zdalnego zarządzania łącznością radiową DMR Hytera prezentowany na IFRE-EXPO 2019 w Kielcach

W gronie wystawców był również RTcom – autoryzowany dystrybutor Hytera Communications i partner technologiczny oraz przedstawiciel SIM. Nasze systemy służące do zdalnego zarządzania łącznością radiową DMR Hytera oraz nagrywania cyfrowej komunikacji radiowej można było obejrzeć w ramach jego ekspozycji rozwiązań dla HYTERY. Informacje o systemie terminal konsol STC do zdalnego zarządzania łącznością radiową dostępne są w menu Oferta.

Wydarzenie
10 czerwca 2019, Centrum Kongresowe w San Diego, 111 W. Harbor Drive, San Diego, CA 92101

SIM na konferencji Cisco Live

Produkowane przez Spółkę Inżynierów SIM rejestratory rozmów uzyskały pozytywną rekomendację producenta Cisco na podstawie testów wykonanych w certyfikowanym laboratorium tegoż producenta. Certyfikacja potwierdzona poprzez uzyskanie prawa do opisywania własnych produktów tytułem „Cisco Compatible” stanowi dla nas wyróżnienie a także motywację do dalszego pogłębiania kompetencji zespołu oraz uczestniczenia w różnorodnych formach współpracy w ramach partnerstwa Cisco.

Seminarium
29 maja 2019, The Westin Warsaw, Aleja Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa

Partner konferencji Investement & Finance Forum

Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. jest partnerem tegorocznej, X już edycji, konferencji Investement & Finance Forum organizowanej w Warszawie w dniu 29 maja 2019 roku.