PL
SIM partnerem IT@Bank
Seminarium
17 listopada 2022,Warszawa, Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63

SIM partnerem IT@Bank

Serdecznie zapraszamy 17 listopada 2022 do Hotelu Hilton w Warszawie, w którym z ekspertami IT oraz osobami odpowiedzialnymi za nowoczesnych technologii w bankach dyskutować będziemy o przyszłości technologicznej bankowości w świecie cywilizacji elektronicznej. 

Podczas konferencji zostaną także wręczone nagrody rankingu IT@BANK 2022 „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Dla przedstawicieli banków oraz środowiska naukowego udział jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz agenda spotkania dostępne są na stronie: https://konferencje.alebank.pl/konferencje/itbank-2022/Wydarzenie
21 listopada 2023,Lublin

Konferencja LubTech Smart Food Lublin 2023

15 listopada w Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyła się międzynarodowa konferencja LubTech Smart Food 2023 dedykowana zaawansowanym technologiom w obszarze projektowania i produkcji żywności. Wśród prelegentów panelu "Nowe Technologie w Rolnictwie" był Krzysztof Muciek wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Polski Klaster Rolnictwa Precyzyjnego. Jednym z inicjatorów założenia Stowarzyszenia jest Spółka Inżynierów SIM.

Wydarzenie
15 listopada 2023,

Spółka Inżynierów SIM z nagrodą!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza firma została zwycięzcą w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. To zaszczyt odebrać tak prestiżowe wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka. Kapituła nagrodziła nas za wdrożenie innowacyjnego systemu COMATIQ do zarządzania automatyką i energią w sieciach obiektów rozproszonych w skali europejskiej.