PL
SIM na targach EUROPOLTECH 2015
Targi
15 kwietnia 2015, Warszawa

SIM na targach EUROPOLTECH 2015

W dniach 15-17 kwietnia Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. zaprezentowała swoją najnowszą ofertę na Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa – EUROPOLTECH 2015. Naszą ekspozycję można było obejrzeć w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Targom towarzyszyła Międzynarodowa Konferencja Policyjna "Ochrona interesów finansowych Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej” zorganizowana przez Komendę Główną Policji. Więcej informacji o wystawie i konferencji znajdziecie Państwo na stronie http://www.europoltech.pl/

Wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach - serdecznie dziękujemy.

Wydarzenie
11 kwietnia 2020

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo radości, wiary, nadziei i miłości. Serdecznych spotkań przy wielkanocnym stole, rodzinnych wzruszeń i optymizmu.

Targi
19 listopada 2019, Centrum Wystawowe Paris-Nord Villepinte

Zapraszamy do Paryża na Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Milipol 2019

W ślad za organizatorami zapraszamy Państwa na międzynarodową, wiodącą wystawę sektora bezpieczeństwa wewnętrznego Milipol w Paryżu, podczas której prezentować będziemy rozwiązania Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. na stoisku F129 w Hali 5. Wydarzenie odbywa się w dniach 19-22 listopada 2019 w Centrum Wystawowym Paris-Nord Villepinte.