PL
SIM na targach EUROPOLTECH 2015
Targi
15 kwietnia 2015, Warszawa

SIM na targach EUROPOLTECH 2015

W dniach 15-17 kwietnia Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. zaprezentowała swoją najnowszą ofertę na Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa – EUROPOLTECH 2015. Naszą ekspozycję można było obejrzeć w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Targom towarzyszyła Międzynarodowa Konferencja Policyjna "Ochrona interesów finansowych Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej” zorganizowana przez Komendę Główną Policji. Więcej informacji o wystawie i konferencji znajdziecie Państwo na stronie http://www.europoltech.pl/

Wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach - serdecznie dziękujemy.

Wydarzenie
10 czerwca 2019, Centrum Kongresowe w San Diego, 111 W. Harbor Drive, San Diego, CA 92101

SIM na konferencji Cisco Live

Produkowane przez Spółkę Inżynierów SIM rejestratory rozmów uzyskały pozytywną rekomendację producenta Cisco na podstawie testów wykonanych w certyfikowanym laboratorium tegoż producenta. Certyfikacja potwierdzona poprzez uzyskanie prawa do opisywania własnych produktów tytułem „Cisco Compatible” stanowi dla nas wyróżnienie a także motywację do dalszego pogłębiania kompetencji zespołu oraz uczestniczenia w różnorodnych formach współpracy w ramach partnerstwa Cisco.

Targi
6 czerwca 2019, Targi Kielce

System terminal konsol STC do zdalnego zarządzania łącznością radiową DMR Hytera prezentowany na IFRE-EXPO 2019 w Kielcach

W dniach 6 - 8 czerwca w Kielcach odbyła się III edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych pn. IFRE-EXPO. Hale kieleckiego ośrodka targowego zgromadziły wielu profesjonalistów i pasjonatów pożarnictwa, którzy mogli zapoznać się m.in. najnowszą ekspozycją systemów łączności bezprzewodowej oraz szeroka gamą urządzeń radiokomunikacyjnych.