PL
SIM na konferencji Cisco Live
Wydarzenie
10 czerwca 2019, Centrum Kongresowe w San Diego, 111 W. Harbor Drive, San Diego, CA 92101

SIM na konferencji Cisco Live

Jedną z takich form jest udział, jako partner, w tegorocznej edycji Cisco Live w San Diego w Stanach Zjednoczonych.

Cisco Live to znana na całym świecie konferencja dla klientów i partnerów firmy Cisco, której celem jest budowanie  fundamentów dla cyfrowej przyszłości poprzez udostępnienie uczestnikom dostępu do najnowszych rozwiązań, technologii Cisco i inspiracji.

Nasza ekspozycja prezentowana jest w dniach 9-13 czerwca 2019 na stoisku nr 3532 (lokalizacja: Centrum Kongresowe w San Diego, 111 W. Harbor Drive, San Diego, CA 92101)


Seminarium
2 października 2019, Warszawa, Sangate Hotel Airport, ul. 17 Stycznia 32

SIM brązowym partnerem Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019

W dniach 2 i 3 października 2019 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja RadioEXPO. Konferencja i towarzysząca jej wystawa jest najważniejszym spotkaniem specjalistów branży profesjonalnej łączności radiowej. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji, podczas której będą Państwo mieli również okazję wysłuchać prelekcji dotyczącej Systemu konsol dyspozytorskich STC dla systemów radiowych Hytera standardu DMR i TETRA.

Targi
6 czerwca 2019, Targi Kielce

System terminal konsol STC do zdalnego zarządzania łącznością radiową DMR Hytera prezentowany na IFRE-EXPO 2019 w Kielcach

W dniach 6 - 8 czerwca w Kielcach odbyła się III edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych pn. IFRE-EXPO. Hale kieleckiego ośrodka targowego zgromadziły wielu profesjonalistów i pasjonatów pożarnictwa, którzy mogli zapoznać się m.in. najnowszą ekspozycją systemów łączności bezprzewodowej oraz szeroka gamą urządzeń radiokomunikacyjnych.