PL
Jubileusz 30-lecia działalności Spółki Inżynierów SIM
Wydarzenie
1 lutego 2022,Lublin

Jubileusz 30-lecia działalności Spółki Inżynierów SIM

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki i oprogramowania, setki zrealizowanych  wdrożeń w branżach o szczególnie wysokich wymaganiach, takich jak: lotnictwo, bankowość, energetyka, służby mundurowe i ratownicze, stawia nas w gronie liderów technologicznych. Opracowując nasze produkty stawiamy na ich użyteczność oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań  wpisujących się w trendy rynkowe.

Inwestując w rozwój, jako producent o szerokim spectrum działania, powołaliśmy kolejne marki produktowe:

  • COMATIQ - grupa produktów z obszaru sterowania oświetleniem i automatyki budynkowej,
  • BIOMETRIQ - projekty badawcze oraz technologie antyfraudowe (biometria głosowa, analiza mowy),
  • SIMBIOTECH - rozwiązania na styku biotechnologii, informatykii elektroniki w obszarach weterynarii, telemedycyny i rolnictwa precyzyjnego.

W imieniu Zarządu SIM w tym dniu dziękujemy, że przez te wszystkie lata obdarzaliście nas zaufaniem, wybierając nasze produkty.


#BIOMETRIQ #COMATIQ #SIMBIOTECH


Targi
27 kwietnia 2022,Kielce

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE

W dniach 27-29 kwietnia 2022 roku serdecznie zapraszamy Państwa do spotkania z nami na targach POLSECURE 2022 w Kielcach. Wystawa i cykl konferencji towarzyszących wydarzeniu poświęcone są bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym podległym MSWiA. Z nasza ofertą będziecie Państwo mogli zapoznać się na stoisku F-8 w Hali F znajdującej się na terenie kompleksu targowego przy ul. Zakładowej 1.

Targi
14 września 2021

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami SIM podczas targów ENERGETAB 14-16 września 2021 w Bielsku-Białej.