PL
10-lecie Lubelskiej Wyżyny IT
Wydarzenie
4 listopada 2022,Lublin

10-lecie Lubelskiej Wyżyny ITZapraszamy do rejestracji na spotkanie z nami w ramach Obchodów 10-lecia inicjatywy Lubelska Wyżyna IT.

Spotkanie na temat: Oprogramowanie w urządzeniach – internet rzeczy, inteligentne domy i budynki, sterowanie oświetleniem 

odbędzie się 16.11.2022r. w siedzibie SIM w Lublinie przy ul. Stefczyka 34 w godzinach 10.00 - 15.00

Rejestracja na wydarzenie: bernadeta.kilar@sim.com.pl, 885 529 536 lub 81 7187850

Po więcej informacji zapraszamy na  https://lwit.lublin.eu/10-lecie/

10-lecie Lubelskiej Wyżyny IT to ponad 60 bezpłatnych warsztatów, prelekcji i spotkań prowadzonych przez przedstawicieli lubelskich uczelni i firm z branży informatycznej. To wszystko w Lublinie w formie stacjonarnej oraz online w dniach 7-16 listopada.
To święto całego środowiska informatycznego, pełnego pasjonatów i specjalistów z zakresu nowych technologii, reprezentujących firmy, instytucje otoczenia biznesu, uczelnie a także szkoły. W programie obchodów przedstawiciel każdej z tych grup może znaleźć coś dla siebie. W agendzie wydarzeń przewidziano warsztaty i prelekcje m.in. z zakresu: programowania w języku Python, tworzenia gier komputerowych, sztucznej inteligencji, przyszłości świata IT, tworzenia aplikacji mobilnych w technologii React Native, grafiki 3D, internetu rzeczy czy też cyberbezpieczeństwa. W ofercie znalazły się także meetupy technologiczne z takich obszarów jak np.: Modele tabelaryczne Analysis Services, chmura AWS, App-like reports – interaktywne raporty w Power BI czy projektowanie assetów 3d do gier.
Więcej informacji: https://gospodarczy.lublin.eu/centrum-informacji/zapraszamy-do-wspolnego-swietowania-10-lecia-lubelskiej-wyzyny-it/

Wydarzenie
22 grudnia 2023

Życzenia Świąteczne

W ten świąteczny czas Bożego Narodzenia składamy Państwu moc gorących życzeń spokoju, szczęścia oraz radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech nadchodzące dni budzą same dobre wspomnienia i dają nadzieję na kolejny, jeszcze lepszy rok.

Wydarzenie
21 listopada 2023,Lublin

Konferencja LubTech Smart Food Lublin 2023

15 listopada w Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyła się międzynarodowa konferencja LubTech Smart Food 2023 dedykowana zaawansowanym technologiom w obszarze projektowania i produkcji żywności. Wśród prelegentów panelu "Nowe Technologie w Rolnictwie" był Krzysztof Muciek wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Polski Klaster Rolnictwa Precyzyjnego. Jednym z inicjatorów założenia Stowarzyszenia jest Spółka Inżynierów SIM.